Szép sikerek a Nagy Jusztina emlékére meghirdetett rajzversenyen!

A sülysápi Estikék Idősek Otthona alapítvány Nagy Jusztina emlékére rajzversenyt hirdetett, melynek témája az idősek és a gyermekek kapcsolata. A versenyre óvodás és alsó tagozatos tanulók nevezhettek. Iskolánk tanulói is örömmel kapcsolódtak be a munkába.

A díjkiosztóra a sülysápi művelődési házban került sor. Megcsodáltuk a kiállított alkotásokat, majd a szervezők köszöntőjét követően, elkezdődött a korosztályonkénti értékelés, melynek végeredményeként a következő díjazottaknak tapsolhattunk.

Gratulálunk a nyerteseknek.

Köszönjük a felkészítők és a szervezők munkáját. Bízunk benne, hogy jövőre is sor kerül a rendezvényre!

Mészáros Istvánné