Pedagógus Szolgálati Emlékérmet kapott 3 pedagógusunk!

Hosszú évtizedeken át tartó kitartó, és magas szintű pedagógiai, tanári munkájuk eredményekén tantestületünk 3 pedagógusa nyugdíjas korát elérve az Oktatási Minisztérium jóvoltából Pedagógus Szolgálati Emlékéremben részesült a 2011-2012. tanév lezárásakor. Szathmáriné Bátory Magdolna iskolánk művészeti tagozatát vezeti nagy gondossággal, tanórán a felső tagozatos diákokkal ismerteti meg az ének zene tantárgy klasszikus ismereteit, kultúráját, valamint az ünnepségeinken meghatározó szerepet kapó iskolai énekkarunkat vezeti nagy hozzáértéssel. Molnár József az SNI tagozaton tanintézményünkben 9 éven keresztül tevékenykedett eredményesen, míg Halasiné Urbán Edit pályája elejétől kezdve oktatta a tápiószecsői diákok részére az angol és a rendszerváltásig az orosz nyelvet. Megszámlálhatatlan tanítványa jutott el később közép- és felsőfokú nyelvvizsgáig.

Az iskola vezetése és minden dolgozója szívből gratulál kitüntetett pedagógusainknak és kíván még sok-sok aktív és eredményes pedagógiai munkát.