Kedves Szülők!

2010. június 28-29-30-án eredményes, gazdag programú, kedvcsináló „Alkotó Nap”-okat tartottunk iskolánkban festészet és társastánc tanszakokon.

A gyermekek szép létszámmal érkeztek és jó élményekkel távoztak. A következő tanévre várjuk őket is az általuk kiválasztott tanszakra. Lehetőség van még a következő tanévi művészetis beiratkozásra, amelyet iskolánk tanévnyitó ünnepségei után tartunk (a felsős, ill. alsós iskolaépületben). Tanszakaink a következők:

zenei előképző, furulya, fuvola, zongora, festészet, drámajáték előképző, drámajáték és társastánc.

A beiratkozáskor beiratkozási lapot kell kitölteni, ill. befizetni az I. félév térítési díj-előlegét, 3.000,- Ft-ot.

Az esetlegesen felmerülő kérdésekkel kapcsolatban augusztus 23-tól, 8-12 óráig a Petőfi S. úti iskolaépületben szívesen állok rendelkezésükre- Telefonszám: 29-448-151.

Szathmáriné Bátori Magdolna

igazgatóh.